Nákupní košík


Úvod Deštový program využití dešťové vody

Dešťový program pro využití dešťové vody

V této kategorii naleznete typové řady nádob pro využití dešťové vody, včetně veškeré technologie. Dešťový program NDV-EK slouží k zachycení dešťových vod v plastové nádrži a zpětnému využití užitkové vody. Nádoby v provedení s masivním žebrováním vyrábíme svařováním polypropylénových desek. Nádrže proto nekorodují a jsou snadno čistitelné. Spoje jsou mimořádně těsné a pevné. Nádrže na využití dešťové vody nabízíme o velikostech 2-8 m3.

Dešťový program s technologií NDA pro vy…

  • 21 160 Kč Cena s DPH

Dostupnost 2-4 týdny i

Díky efektivnímu dešťovému programu můžete ušetřit až 50 % pitné vody. Investice je přitom…

Akce

Dešťový program s technologií NDP pro za…

  • 23 575 Kč Cena s DPH

Dostupnost 2-4 týdny i

Využití dešťové vody na zalévání zahrady, mytí auta nebo třeba na automatické závlahy trávníku pro vás…

Akce

Dešťový program s technologií NDV pro vy…

  • 31 050 Kč Cena s DPH

Dostupnost 2-4 týdny i

S dešťovým programem NDV můžete vodou z okapů nejen zalévat, ale používat ji také v domácnosti.…

AkceSpotřeba pitné vody na jednu osobu činí 100 l za den, ale přitom by mohla být poloviční. Využíváním dešťového programu tedy šetříte nejen svoji peněženku, ale také životní prostředí. Vodu můžete efektivně využívat na zalévání zahrady i na provoz domácnosti. Dešťová voda kvalitou mnohdy předčí vodu ze studní i z vodovodního řádu, protože neobsahuje chlor a soli, díky čemuž nedochází k zasolování půdy a rostliny tak lépe prospívají. 

Dalším pozitivem využití dešťového programu je, že je voda šetrná k domácím spotřebičům. Je měkká, a tak nezanáší např. pračku vodním kamenem. Životnost spotřebičů je pak mnohem delší.

Co je součástí dešťového programu od EKOCIS

Volba vhodného dešťového programu vždy závisí na způsobu využívání dešťové vody. Celý systém se vždy skládá z vodotěsné polypropylénové nádrže s masivním žebrováním nebo jímky, která je opatřena přítokem, odtokem a havarijním přepadem. Nádrž je uložená pod zemí a je buď samonosná, nebo určená k obetonování. Vstupní otvor o rozměru 600x1200 mm je opatřen odnímatelným a zabezpečeným poklopem. Velikost nádrže se řídí velikostí střešní plochy nebo předpokládanou spotřebou vody.

Doporučíme vám vhodný dešťový program

  • Při instalaci dešťového programu zajistěte také odtok přebytečné srážkové vody mimo systém.

    S technologií NDP pro zalévání zahrady - je vystrojen výkonným ponorným čerpadlem s plovákem, má vestavěný press kontrol, který drží systém pod tlakem.
  • S technologií NDA pro využití na zahradě - místo ponorného čerpadla má automatickou vodárnu umístěnou v plastovém kontejneru.
  • S technologií NDV pro využití v domácnosti - automatická vodárna drží celý systém pod tlakem, program je kompletně připraven k připojení do domu.