Dešťový program s technologií NDA pro využití vody na zahradě

Akce
Kód produktu: NDA001

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Typ nádrže
39 790 Kč
34 600 Kč bez DPH
2-4 týdny
Ks

Díky efektivnímu dešťovému programu můžete ušetřit až 50 % pitné vody. Investice je přitom nízká a rychle se vám vrátí. Technologie NDA je vhodná především pro zalévání zahrady nebo mytí aut. Celý systém je velmi jednoduchý jak na montáž, tak na obsluhu. Využijte aktuálně vypsané dotační výzvy Dešťovka.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Akumulační nádrže o objemu od 2 m3 do 18 m3 jsou uložené pod zemí. Nádrže dělíme tvarem a objemem, a to na nádrže nastojato (velikost 2 m3 až 4 m3), které jsou samonosné a stačí napustit vodou a obsypat. Velikost 5 m3 až 10 m3 nejsou samonosné a je nutné je po obvodu a strop zabetonovat. Válce naležato o velikosti 4 m3 až 18mjsou samonosné a stačí je napustit vodou a obsypat.


Velikost nádrže určujete podle plochy střechy nebo předpokládané spotřeby vody. V nádrži jsou připravené otvory na přítok a výtlak vody již z výroby a také havarijní přepad pro odvod přebytečné vody.


V plastové nástavbové šachtě je uložená technologie NDA, automatická vodárna, která drží systém pod tlakem a v případě nedostatku vody vypne. Použité zařízení vyčká, než dešťová voda opět přiteče a následně automaticky opět sepne. K  systému NDA lze dokoupit filtr na přítok dešťové vody, který není součástí základního vybavení.